Galeria prac 2007
Strona główna
>> Prace konkursowe
Efthimiadis Athanassios (Grecja)
Erico Junqueira Ayres (Brazylia)
Erico Junqueira Ayres (Brazylia)
Erico Junqueira Ayres (Brazylia)
Erico Junqueira Ayres (Brazylia)
Gergely Basca (Węgry)
Gergely Basca (Węgry)
Huang Bin (Chiny)
Huseyin Cakmak (Cypr)
Bartosz Cebula (Polska)
Henryk Cebula (Polska)
Henryk Cebula (Polska)
Henryk Cebula (Polska)
Cheng Zhu (Chiny)
Demetrios Coutarelli (Grecja)
Mihai Danielescu (Rumunia)
Mihai Danielescu (Rumunia)
Mihai Danielescu (Rumunia)
Da Wei Zhu (Chiny)
Da Wei Zhu (Chiny)
Kinga Dussa (Polska)
Kinga Dussa (Polska)
Kinga Dussa (Polska)
Kinga Dussa (Polska)
Makhmud Eshonkulov (Uzbekistan)
Makhmud Eshonkulov (Uzbekistan)
Makhmud Eshonkulov (Uzbekistan)
Feng Hui-cang (Chiny)
Feng Hui-cang (Chiny)
Feng Hui-cang (Chiny)
Jacek Frąckiewicz (Polska)
Jacek Frąckiewicz (Polska)
Grand Prix 2007
Alessandro Gatto (Włochy)
Huang Qi Gong (Chiny)
Huang Qi Gong (Chiny)
Michał Graczyk (Polska)
Michał Graczyk (Polska)
Michał Graczyk (Polska)
Ewa Gruszecka (Polska)
Ewa Gruszecka (Polska)
Ewa Gruszecka (Polska)
Karolina Hanzl (Polska)
Karolina Hanzl (Polska)
Xu Jianjiang (Chiny)
Xu Jianjiang (Chiny)
Xu Jianjiang (Chiny)
Agnieszka Kaczmarek (Polska)
Agnieszka Kaczmarek (Polska)
Agnieszka Kaczmarek (Polska)
Agnieszka Kaczmarek (Polska)
Vladimir Kazanevsky (Ukraina)
Yuriy Kosobukin (Ukraina)
Frantisek Kratochvil (Czechy)
Frantisek Kratochvil (Czechy)
Frantisek Kratochvil (Czechy)
Frantisek Kratochvil (Czechy)
Frantisek Kratochvil (Czechy)
Zlatko Krstevski (Macedonia)
Jacek Lanckoroński (Polska)
Jacek Lanckoroński (Polska)
Mi Haibing (Chiny)
Witold Mysyrowicz (Polska)
Witold Mysyrowicz (Polska)
Witold Mysyrowicz (Polska)
Witold Mysyrowicz (Polska)
Dechko Nikolov (Bułgaria)
Azuka Nwokocha (Nigeria)
Pierpaolo Perazzolli (Włochy)
Zbigniew Piszczako (Polska)
Zbigniew Piszczako (Polska)
Louis Pol (Australia)
Louis Pol (Australia)
Louis Pol (Australia)
Louis Pol (Australia)
Mihaita Porumbita (Rumunia)
Mihaita Porumbita (Rumunia)
Mihaita Porumbita (Rumunia)
Mihaita Porumbita (Rumunia)
Janusz Stefaniak (Polska)
Janusz Stefaniak (Polska)
Janusz Stefaniak (Polska)
Janusz Stefaniak (Polska)
Daniel Strzelczyk (Polska)
Daniel Strzelczyk (Polska)
Daniel Strzelczyk (Polska)
Kamila Tabaka (Polska)
Kamila Tabaka (Polska)
Kamila Tabaka (Polska)
Kamila Tabaka (Polska)
Kamila Tabaka (Polska)
Małgorzata Tabaka (Polska)
Małgorzata Tabaka (Polska)
Małgorzata Tabaka (Polska)
Małgorzata Tabaka (Polska)
Małgorzata Tabaka (Polska)
Robert Trojanowski (Polska)
Robert Trojanowski (Polska)
Robert Trojanowski (Polska)
Robert Trojanowski (Polska)
Robert Trojanowski (Polska)
Zhang Wei (Chiny)
Olivier Weiss (Niemcy)
Wen Feng Gang (Chiny)
Tomasz Wołoszyn (Polska)
Tomasz Wołoszyn (Polska)
Magdalena Woźniak (Polska)
Magdalena Woźniak (Polska)
Magdalena Woźniak (Polska)
Magdalena Woźniak (Polska)
Magdalena Woźniak (Polska)
John Xagoraris (Grecja)
John Xagoraris (Grecja)
John Xagoraris (Grecja)
Anna Zadęcka (Polska)
Anna Zadęcka (Polska)
Guo Zhong (Chiny)
Guo Zhong (Chiny)
Guo Zhong (Chiny)